יישור שיניים

השיניים שלנו הינן הרבה יותר מאמצעי ללעיסה ועיבוד המזון. הדבר הראשון שמסתכלים עליו כשאנו מחייכים ומדברים הוא – השיניים שלנו, המייצגות את בריאותנו הכללית ואת המודעות שלנו לעצמנו. כמובן שאין הפתעה בכך כלל וכלל, בדיוק לשם כך בדיוק החלטתם שהגיע הזמן לישר את השיניים שלכם או של ילדכם.

קיימות שתי דרכים להסתיר את הטיפול ליישור שיניים: התקנת גשר פנימי עדין או לחלופין באמצעות גשר חיצוני שקוף. הכירו את כל השיטות לתחזק חיוך נהדר גם בזמן יישור השיניים ואל תפסיקו לחייך:

שיטות ליישור שיניים

גשר חיצוני שקוף – פתרון אסתטי, נשלף, השומר על גוון השיניים המקורי.סמכים שקופים – במקום ברזלים השיטות המודרניות עוברות כיום לסמכים ("קוביות") חדשניים ושקופים מספיר. עלות הסמכים השקופים אינה גבוהה באופן משמעותי מאשר זאת של הסמכים המתכתיים הרגילים.
INVISALIGN - קשתיות שקופות נשלפות ליישור שיניים. שילוב מנצח של נוחות בהתאמה אישית ומחיר נוח. הקשתיות נותנות מענה הולם לטווח רחב של בעיות אורתודנטיות עם מעקב תקופתי נוח ולא תכוף

Incognito - יישור שיניים פנימי בשיטת אינקוגניטו לטיפול מדויק, בלתי נראה ונוח. הסמכים עשויים מזהב ולכן מאד נוחים ועדינים. הדבקת סמכים שהוכנו מראש על סמך הדמיה ממוחשבת ברמת דיוק מקסימלית. התוצאה הינה כל כך יפה, עד כדי כך שבסיום הטיפול אפשר להפוך את הזהב לשרשרת עדינה ולהפוך גם את התקופה הזו לזיכרון מתוק.
MTM – יישור שיניים בלתי נראה, מהיר, אסתטי ובמחיר אטרקטיבי, המותאם לטיפול במקרים קלים ולכל גיל. העיצוב החדשני של הסמכים הזעירים מצמצם את זמן הטיפול, תוך נוחות מרבית ועלות האטרקטיבית ביחס לשיטות יישור מקבילות. בדרך כלל הטיפול מסתיים עד ששה חודשים.
כל הטיפולים, דומים במהותם לטיפול הסטנדרטי ב"ברזלים" וכוללים משך טיפול, בדיקות ומעקב רציף דומה במהלך הטיפול.

כיצד אדע שיישור שיניים מודרני מתאים לי?

"בשביל להיות יפה צריך לסבול" – כך תמיד הסבירו לנו: פס מתכתי מביך, פצע בפה ומגבלות שונות לתקופה ארוכה למדי... אנו כאן כדי לעזור לך להתנתק מכבלי העבר – ולהכריז כי כיום זה מיותר.

 צוות המרפאה וצה להעניק לכם חיוך מושלם, צרו קשר עוד היום ב- 9490* לקבלת הצעה מותאמת אישית, או לחלופין השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם!

כל הזכויות שמורות © TIME4SMILE