שיניים עקומות

 

מתבייש לחייך? יש לנו בשורה טובה בשבילך. אם אתה סובל משיניים עקומות לאורך זמן, וגם לך חשוב מראה אסטטי תקין, בוודאי תרצה לדעת על טיפול חדיש ליישור שיניים עקומות.

מהי הסיבה להיווצרות שיניים עקומות?

שיניים עקומות עלולות להיגרם מחוסר מקום מספק לבקיעת כל השיניים. כתוצאה ממצב זה, השיניים בוקעות במקום לא תקין ונוצר מראה של שיניים עקומות. חלק מהשיניים בולטות החוצה וחלק מהן בולטות פנימה.בנוסף, חוסר המקום יכול להשפיע על מספר שיניים לא לבקוע ולהישאר כלואות בלסת.

שיניים עקומות גורמות לסבל רב עבור הילד או המבוגר, הם מהוות פגם אסטטי משמעותי בפנים, חוסר נוחות מרבית, היווצרות גבוה של חיידקים, עששת, דלקות חניכיים, ועוד.

אין ספק כי אנשים וילדים בעלי שינים עקומות מרגישים חסרי ביטחון בחברת ידידים, משפחה וחברים כתוצאה מהפגם האסטטי המלווה, מכביד ומעיק עליהם. חבל על הסבל המתמשך,  יש דרך להרחיב את מעגל החברים והחיוכים בדרך פשוטה ומקצועית.

מדוע חשוב לטפל בשיניים עקומות?

הזנחת הטיפול בשיניים כלואות עלול לגרום נזק לשיניים סמוכות, נזק זה עשוי להתבטא בפגיעה בשיניים, ברקמות תומכות, בעצם ובחניכיים.עם השנים הצפיפות בשיניים עלול להחמיר כתוצאה מהשינויים הפיזיולוגיים הבאים עם הגיל.

כיצד ניתן לטפל בשיניים עקומות?

טיפול אותודנטי מיישר את השיניים, הוא משפר את המראה ואת התפקוד שלהם. הטיפול מסייע לפעולת שרירי הלסת שנוטים לעבוד באופן לא תקין כתוצאה משיניים עקומות. טיפול אורתודנטי עושה שימוש במכשירים שונים המפעילים לחץ עדין על השיניים. לחץ זה הנמשך מספר חודשים או שנים מזיז את השיניים למצב נכון וישר על קשת השיניים.

הטיפול ממציא מקום בקשת לכל השיניים אם בפתיחת ובהרחבת הקשת, אם בעקירת שן או שיוף קל של השן. יישור השיניים נמצא כפתרון הולם בעיית השיניים עקומות. ישנם מגוון של טיפולים חדשניים המותאמים לגיל ולמצב השינני של המטופל.

יש פיתרון לשיניים עקומות! אין צורך להמשיך לסבול ולהחביא את החיוך, הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים ומחייכים.

 

יישור שיניים בדרכים חדשניות מבטיח לכם חיוך ישר ומושלם לאורך זמן.

זהירות! לא תפסיקו לחייך. ראו הוזהרתם.

 

כל הזכויות שמורות © TIME4SMILE