שומר מצב וקיבוע לאחר יישור שיניים

מדוע יש לבצע שמירת מצב וקיבוע אחרי טיפול אורטודנטי


מחקרים מראים כי ללא שמירה, שיניים נוטות לחזור בהדרגה  למצבם ההתחלתי . זוהי בעיה נפוצה מאוד בטיפולים אורתודנטים, אך ניתן להתגבר עליה בקלות. כיוון שאחרי הטיפול האורתודנטי תהיו מעונינים רק לחייך, אנו מציעים לכם להנות משומרי המצב החדשנים של חברת אינביזליין.

 

מוצרים של חברת אינביזליין לשמירה וקיבוע הטיפול


שומרי המצב של  חברת אינביזלין מיוצרים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק .שומרי המצב מיוצרים בהתאמה אישית בעזרת  הדמיה דיגיטלית בתלת מימד,תוך כדי שימוש בחומרים תרמופלסטים מתקדמים העמידים לשחיקה. כל ערכה כזאת של שומרי מצב מכילה  שלושה  קשתיות לכל לסת .
שומרי מצב אלו נחשבים לחזקים והמדויקים ביותר  בעולם ועוזרים לשמור על תוצאות סיום היישור  גם לשנים ארוכות.

 

 

שומר מצב לאחר יישור שיניים

כאשר מסיימים תהליך של יישור שיניים בכל שיטה שהיא, יש לשיניים נטייה לחזור ולזוז לצורה שבה היו קודם. לכן, גם לאחר סיום הטיפול, יש חשיבות גדולה לשימוש בשומר מצב וקיבוע, אשר מוודאים כי השיניים נשארות במצב החדש שלהן. שומר מצב הוא סוג של פלטה , אותה מרכיבים לאורך כל שעות היום או רק בלילה, על מנת לשמור על מצב השיניים החדש. ישנו גם שומר מצב שקוף, אשר מאפשר שימוש יומיומי שאינו בולט לעין.

 

קיבוע לאחר יישור שיניים

קיבוע נועד למצבים חמורים יותר, והוא מקבע את השיניים, לרוב התחתונות, באופן קבוע, מצידן הפנימי, בצורה שאינה נראית לעין אך גם אינה מאפשרת לשיניים לזוז כלל. במרפאת time4smile יתאימו לכם שומר מצב וקיבוע בהתאם לצרכים האישיים שלכם ולמצב השיניים שלכם, כדי שתוכלו ליהנות למשך שנים רבות מן התוצאה של יישור השיניים.

 

סיימתם תהליך של יישור שיניים? רוצים לשמור על המצב הקיים בצורה הטובה ביותר? בואו ליהנות מן השירות המקצועי של time4smile ומשומר מצב וקיבוע איכותיים!

כל הזכויות שמורות © TIME4SMILE