רווח בשיניים

האם רווח בשיניים בהכרח מונע חיוך מושלם?

במקרים רבים – אנו נזקקים ליישור שיניים עקב בעיות שונות שנתגלו בחלל הפה, אשר קשורות למראה השיניים: רווח בשיניים, שיניים עקומות, שיניים אשר מוטות הצידה באופן בולט ונראה לעין ועוד. יתרה מכך שמדובר בעניין רפואי, יש כאן גם פן חברתי. שיניים ישרות מאפשרות לכם להיראות ייצוגי יותר, טוב יותר, ולהצטייר בעיניי החברה כאנשים נאים ואף יותר מכך. רבים חושבים שזו בעיה הקשורה רק לילדים או בני נוער, שנראים לעתים קרובות מסתובבים עם גשר בשיניים. האמת היא שלטיפול מגיעים מכל קבוצות הגילאים, כולל מבוגרים לפני חתונה.

כיצד מיישרים שיניים?

יישור השיניים מסתמך על שתי פעולות: קביעת תור לקליניקה לטיפול יישור שיניים, וביצוע פעולות מצדכם בהוראת אנשי צוות הקליניקה. הפעולות כוללות שימוש בגשרים וקשתיות מסוגים שונים אשר ניתן להרכיב על השיניים באופן זמני. בחלק מהשיטות אינכם צריכים לעשות דבר אקטיבי, כאשר גופי יישור השיניים מקובעים אליהן. במסלולים אלו נעשים שימושים בסמכים וגשרים אשר מקובעים אל השיניים - וחלקם אף סמויים מעין המתבונן.

שימוש בקשתיות של חברת אינוויזליין

מידות מדוייקות של השיניים שלכם נשלחות לארה"ב שם מייצרים עבורכם הדמיה אישית אשר מראה לכם את כל תוכנית הטיפול ואת מספר הקשתיות שתקבלו. כמו כן אנחנו מקבלים תחזית מדוייקת אשר לזמן הטיפול והדמיה כיצד יראו השיניים שלכם בסיומו. 

הקשתיות של חברת INVISALIGN מותאמות בצורה מדוייקת לשיניים וניתן לשלוף אותן בכל פעם שתצטרכו: לפני עשיית ספורט, לפני אירוע חשוב, באכילה, ולפני צחצוח שיניים. הקשתית מאוחסנת בקופסא מהודרת כל זמן שהיא מחוץ לחלל הפה שלכם. הטיפול מתבצע ללא מתכות וללא חוטי מתכת אשר יכולים לפצוע או לגרום להרגשה לא נעימה.

שימוש בסמכים ואביזרים קבועים

סמכים הם אביזרים זעירים העשויים זהב, והם מולבשים על השיניים על ידי צוות הקליניקה. תפקידם לרפא סוגים שונים של לקויים ביישור השיניים שלכם, לרבות רווח בשיניים או שיניים בזווית חדה ובולטת. סמכי השיניים המוזהבים משמשים גם כחומרי גלם לתכשיטים וניתן לאמצם בסוף הטיפול לצורך הכנת תכשיטים שיהוו מזכרת משמחת מן התקופה. סוג נוסף של סמכים הם הגשרים: סמכים כסופים המחוברים זה לזה באמצעות חוט אורתודנטי. זהו אחד הפתרונות הידועים והנפוצים ליישור שיניים בקרב בני הנוער.

כל הזכויות שמורות © TIME4SMILE