מהי השיטה השקופה

 

time4smile נציגי אינוויזליין בישראל

 

השיטה השקופה היא שיטת יישור שיניים ייחודית מבית אינוויזליין , אשר מאפשרת למטופלים  ליישר את השיניים בצורה אסטטית, היגיינית ונעימה מבלי לשנות את אורח חייהם. אנשים רבים נמנעים מיישור שיניים,במיוחד בגילאים מבוגרים, בגלל המראה הלא אסטטי של הסמכים. השיטה השקופה מאפשרת לכל אחד ליהנות מיישור שיניים איכותי ומקצועי, מבלי לסבול מן המראה הזה.

על מה מתבססת השיטה השקופה

 

השיטה השקופה מתבססת על גשרים שקופים אשר מורכבים על השיניים ומעוצבים מחדש בהתאם למבנה השיניים אחת לתקופה. הסמכים חזקים ומכוונים את השיניים למקום הנכון שלהן, מבלי להזדקק לסמכים, חוטי מתכת או גומיות. השיטה השקופה גם היגיינית יותר, מכיוון שניתן להסיר את הגשרים בזמן האוכל ובזמן צחצוח השיניים. במרפאת time4smile תוכלו ליהנות מיישור שיניים בשיטה השקופה, עם רופאי השיניים המקצועיים ביותר, אשר יתאימו לכם את כל שלבי הטיפול בצורה הטובה ביותר והאסטטית ביותר, שתוביל אתכם לתוצאות הטובות ביותר, ולשיניים ישרות כמו שתמיד רציתם.

 

רוצים לבצע יישור שיניים בשיטה השקופה? בואו לקבל את הטיפול המקצועי ביותר ב-time4smile!

השיטה השקופה הינה הדרך המושלמת ליישור שיניים ללא braces סמכים ("קוביות","ריבועים"), בעזרתן של קשתיות שקופות בלבד.
כיום כבר אין צורך בהדבקת מתכות וחיבור חוטי ברזל למניהם. תיקון ליקויים בעמדת השיניים באמצעות פלטות שקופות תופס היום ובעתיד מקום נרחב בטיפולים האורתודנטים.
טיפולים אלו הוכחו כטיפול יעיל המניב תוצאות מצוינות, המבוצע בנוחות רבה למטופלים.

החומר השקוף ממנו עשויה הקשתית מעניק למטופל תחושה טובה במהלך הטיפול האורתודנטי. הטיפול כמעט ואינו מורגש בפה, הקשתית נוחה להרכבה ואינה משפיעה כמעט על הדיבור והמראה. ניתן להסיר את הקשתיות בכל עת ולהרכיבן בקלות מחדש.


יש לכם שאלות נוספות?

אל תהססו להתקשר אלינו ב-0775303500

 

כל הזכויות שמורות © TIME4SMILE