לעולם לא מאוחר מידי לחיוך מושלם

יישור שיניים שקוף - כי החיוך שלך הוא מעל הכל.

עובדה ידועה היא כי חיוך , ולו הקטן ביותר, מזרים דם לאזורי הנאה ומשפר את מצב הרוח ולכן נאמר כי מהיום אפשר להתחיל לחייך. בשורה עולמית חדשה בדמות יישור שיניים שקוף ובלתי נראה כבר החזיר למיליוני ביישנים את החיוך לפנים. תשכחו מטבעות ומחוטי מתכת וקבלו את הפטנט הטכנולוגי שכובש את העולם.

 

הסוף לברזלים עם יישור שיניים בלתי נראה

קצת קשה להאמין אבל עד לא מזמן מי שסבל משיניים לא ישרות (או מרווחות או צפופות) נאלץ להסתובב במשך תקופה ארוכה עם ברזלים וחוטי מתכת בולטים בתוך הפה. בבית הספר, כשאפשר להשוויץ בצבע המדליק של גומיות הטבעות זה עוד בסדר, אבל אחרי תקופת התיכון, בדייט הראשון או בפגישות עסקים, זה כבר גורם למבוכה, מוריד מהביטחון העצמי ומפחית מתחושת האטרקטיביות שלנו בעיני הסביבה.

בנוסף, מעבר לפגם האסתטי הבולט, בעיות שיניים הן מקור בדוק למחלות חניכיים ואפילו לנשימה לא סדירה. לא כולם מכירים, אבל פטנט טכנולוגי חדש כבר גרם לשינוי משמעותי בחייהם של מליונים ברחבי העולם.

 קשתית השקופה  אותה מרכיבים בפה המשתלבת באופן פשוט וקל לתוך השגרה היומיומית ללא כל טרחה או מבוכה - אין חוטים או מתכת.  כאשר משתמשים בקשתית שקופה אין צורך לדאוג לגירויים בפה, היות והקשתיות ניתנות להסרה בקלות וניתן לאכול, לשתות, לצחצח או להשתמש בחוט דנטאלי. ומאחר והשיטה היא כמעט בלתי נראית, רוב הסיכויים שאף אחד לא ישים לב שמשהו שונה עד לרגע שיוחזר הביטחון העצמי ותחשפו את החיוך החדש שלכם.

 

ד"ר אלון אקרמן - זוכה מעמד פלטיניום בתחום יישור שיניים

 

מי שזכה בישראל למעמד פלטיניום בשימוש בטכנולוגיה החדשה (מבית Invisalign) הוא ד"ר אלון אקרמן, רופא שיניים בתחום יישור השיניים האסתטי וחבר פעיל באגודה האורתודונטית האירופית, באגודה האמריקנית ובפדרציה העולמית של האורתודונטים. מומחיותו של ד"ר אקרמן נוגעת למגוון רחב של מקרים בתחום כגון צפיפות גבוהה, מרווחים בולטים ועוד והינו בעל ידע וניסיון בבניית תכנית אישית המותאמת במיוחד עבור כל פציינט. ד"ר אלון אקרמן הוא הרופא הראשי מרפאת time4smile ואמון על הדרכות הצוות והרופאים.

 

4 צעדים ראשונים לשיניים ישרות

יישור שיניים היא החלטה חשובה. על כן לפני שבוחרים שיטה ומתחילים בטיפול, מומלץ לבצע ארבעה צעדים בכדי להבטיח כי התהליך יתאים לנתוניכם האישיים.
ככל שתשקיעו יותר זמן ומחשבה בהחלטה, כך תרגישו יותר בטוחים שבחרתם את השיטה הכי מתאימה עבורכם:

  1. מצאו אורתודנט המתמחה במגוון השיטות העדכניות ביותר ליישור שיניים
  2. ערכו מחקר, וקבעו פגישה התייעצות אישית ללא התחייבות
  3. בחרו את הרופא המתאים ביותר לצרכים שלכם
  4. לפני שמתחילים את הטיפול, בקשו לראות הדמיה ממוחשבת כיצד השיניים יזוזו במהלך הטיפול


אז אם אתם מוכנים לחיוך שלא רק ישנה את המראה שלכם אלא גם יחזיר לכם את הביטחון העצמי, ייתכן ויישור שיניים יהיה ההשקעה הטובה ביותר שתעשו השנה בעצמיכם. ועם הטכנולוגיה השקופה של Invisalign, תבטיחו שרק אתם והאורתודונט שלכם יידעו את סוד המהפך. אז חייכו...ותראו שהעולם יחייך אליכם בחזרה!

 

לבדיקת התאמה לטיפול יישור שיניים לחץ כאן

כל הזכויות שמורות © TIME4SMILE