יישור שיניים שקוף

יישור שיניים שקוף – הכי מהיר, הכי יעיל, הכי אסטטי!

יישור שיניים מתקשר אוטומטית אצל רובנו עם מראות מעניינים כמו גשר,  קוביות וברזלים על השיניים, רסן בולט וכדומה. מהסיבה הזו, אנשים מבוגרים וגם בני נוער נרתעים מביצוע של יישור שיניים, מכיוון שהם אינם מעוניינים במראה המוזר הנלווה לכך. יישור שיניים שקוף מאפשר לכל אחד, בכל גיל, לטפל בשיניים בצורה יעילה וטובה, מבלי שאיש יידע על כך.

שיטות הטיפול הישנות

השיטה הקלאסית ליישור שיניים מחייבת הדבקה של הקוביות והברזלים אל השיניים, מה שיוצר חסרונות רבים. ראשית, הברזלים מחוברים לשיניים, מה שמקשה על הצחצוח ועל הניקיון היומיומי של השיניים ויוצר סיכון לבריאות השיניים. שנית, לעיתים קרובות יש להימנע מאכילה של מאכלים שונים אשר עלולים להידבק אל השיניים וליצור לכלוך שקשה להסירו. בנוסף, המראה של הברזלים אינו אסטטי, גם כאשר מדובר בקוביות שקופות שקיימות בשוק. לבסוף, הקוביות עלולות לגרום לפצעים בחלל הפה, בשפתיים וכדומה, בשל הקצוות החדים הנמצאים בתוך הפה.

יישור שיניים שקוף

יישור שיניים שקוף נעשה באמצעות שיטה מיוחדת שפותחה בשנים האחרונות. התהליך של יישור שיניים שקוף פותר את כל הבעיות שהוזכרו לגבי השיטות הקלאסיות. יישור שיניים שקוף נעשה באמצעות פלטות שקופות מיוחדות, המורכבות על השיניים ללא הדבקה. בכל ביקור אצל האורתודנט, מחליפים את הפלטה בפלטה חדשה, אשר מעוצבת כך שתגרום לשלב הבא של היישור. הפלטה, למעשה, לוחצת בעדינות על השיניים המתאימות, על מנת להזיז אותן וליישר אותן למקומן.

היתרונות של יישור שיניים שקוף

הפלטות של יישור שיניים שקוף ניתנות להסרה. כאשר אוכלים וכאשר מצחצחים שיניים, יש להסיר את הפלטה. המשמעות היא, שקל יותר לשמור על היגיינת הפה בשיטה זו, ובנוסף, ניתן להמשיך לאכול כל מאכל שהוא, מפני שאין סכנה של הידבקות לפלטה. הפלטה עשויה מחומר חזק ושקוף, כך שהיא כמעט אינה נראית לעין, וניתן להמשיך להיראות ממש כרגיל. ולבסוף, העובדה שהפלטה אינה מכילה ברזלים וקצוות, יוצרת את המצב הנפלא שבו יישור שיניים שקוף אינו פוצע את הפה, ומאפשר יישור שיניים קל ונעים, בעיקר לבני נוער שערים לבעיה האסתטית ונמנעים מלבצע את הטיפול

לצורך יישור שיניים בשיטה השקופה ישנן שתי שיטות מובילות:

  1. שיטת Invisalign 

יתרונותיו הגדולים של יישור שיניים שקוף הם:

  • קלות
  • נשלף בכל עת
  • נוח בחיי היום יום.
  • יש צורך להגיע רק פעם בתקופה לביקורת במרפאה.
  • תוצאות מתקבלות במהרה.
  • אנשים כמעט ואינם מבחינים שאתם עוברים טיפול.
  • הטיפול אינו משבש את סגנון החיים.
  • אין חוטי מתכת הפוצעים ומציקים.
  • ניתן להמשיך ולעשות ספורט ללא חשש.

למה אנשים מעדיפים יישור שיניים שקוף ?

אך ורק עקב הנוחות והקלות. הבחירה בשיטה השקופה כשיטה מובילה ליישור שיניים הפך אותה לבחירה הטבעית של למעלה משני מיליון למעשה השיטה השקופה העניקה למיליוני אנשים בעולם  ת האפשרות לחייך מחדש. כיום אין יותר סיבה להסתובב עם ברזלים.


לצורך התאמה לחץ כאן לביצוע בדיקה ראשונית ללא חיוב  יש לכם שאלות נוספות?   אל תהססו להתקשר אלינו 9490*

 

כל הזכויות שמורות © TIME4SMILE