יישור שיניים פנימי

יישור שיניים פנימי – ליישר את השיניים בקלות!

יישור שיניים הוא חוויה שרבים מאד מאיתנו עברו או עוברים. בדרך כלל, תהליך של יישור שיניים נעשה בשנות ההתבגרות הראשונות, כאשר שיני החלב נשרו והילד עדיין בתהליך של צמיחה. אולם כיום גם מבוגרים רבים מבצעים יישור שיניים ומשלימים פערים. יישור שיניים פנימי מסייע להם לעשות זאת.

התהליך של יישור שיניים כולל, במרבית המקרים, הדבקה של גשר, או "קוביות", על השיניים, כאשר חוט ברזל המתוח בין השיניים מפעיל לחץ מבוקר על השיניים ומאלץ אותן לזוז, כך שיגיעו למקום הנכון שלהן וייצרו שורת שיניים ישרה ויפה. זוהי השיטה הקלאסית ליישור שיניים, והיא יעילה מאד וקיימת כבר שנים רבות. אולם יש לשיטה זו חיסרון אחד משמעותי במיוחד: האסתטיקה.

יישור שיניים פנימי אל מול יישור שיניים מסורתי

המראה של הקוביות המודבקות על השיניים אינו אסטטי, והוא בולט מאד. קשה מאד שלא להבחין באדם שעובר יישור שיניים קלאסי. כאשר מדובר בילדים, לפעמים מדובר בחוויה ואפילו באופנה... אולם אנשים בוגרים אינם מעוניינים במראה ה"מיוחד הזה", ולעיתים אף נמנעים מלבצע יישור שיניים, ולכן, נוצר צורך למצוא פתרונות מתאימים לאותה אוכלוסיה המעוניינת לחייך.

יישור שיניים פנימי מודבק, כפי שניתן להבין, על החלק הפנימי של השן, החלק הפונה אל הלשון. התוצאה היא יישור שיניים איכותי ויעיל בדיוק כמו יישור שיניים רגיל, אלא שהוא אינו נראה לעין, כך שהמראה של הפה נותר אסטטי כרגיל. יישור שיניים פנימי נעשה בצמוד לשן, באופן שאינו מפריע כמעט לדיבור או לתחושה בפה. יישור שיניים פנימי מאפשר לאנשים בכל גיל לבצע יישור שיניים שכה נחוץ להם, מבלי שאיש ידע על כך, למעשה, ומבלי להיראות שונים מהסביבה או בולטים במיוחד. יישור שיניים פנימי גם מסייע, למעשה, בשמירה על היגיינת הפה בזמן הטיפול, מאחר שהוא קל יותר לניקוי מאשר הגשר הרגיל, מה שמהווה יתרון נוסף וחשוב מאד לאופציה של יישור שיניים פנימי.

 

 שיטות ליישור שיניים פנימי

  יישור שיניים פנימי בשיטת אינקוגניטו (incognito)

  יישור שיניים פנימי בעזרת שיטת אינקוגניטו מאפשר לקבל טיפול מדויק, בלתי נראה ונוח. הסמכים עשויים מזהב ולכן מאד נוחים ועדינים בנוסף, הטיפול פנימי ואינו נראה  לעין, הוא מגיע מוכן  להדבקה על סמך הדמיה ממוחשבת ולכן רמת הדיוק מקסימלית .

  יישור שיניים פנימי בשיטת MTM 

 יישור שיניים בלתי נראה ולינגואלי המתאים למבוגרים וילדים. היתרונות של שיטה זאת היא בשימוש בסמכים החדשנים  מבית חברת GAC המאפשרים את קיצור זמן הטיפול.  בנוסף עקב הגודל המוקטן של סמכים אלה ניתן להשיג נוחות מרבית במהלך הטיפול, באופן יחסי לסמכים של חברות מתחרות.  היתרון  החשוב ביותר הוא  העלות. שיטה זאת יקרה פחות משיטות לינגואליות אחרות, היא מתאימה למקרים אורטודנטים קלים ומאפשרת  סיום הטיפול עד ששה חודשים. פתרון זה הוא מומלץ לאנשים המחפשים אסטתיות מרבית במחיר סביר וקבלת תוצאות בתקופה קצרה. מומלץ להגיע לרופא המטפל כדי לקבל חוות דעת וההתאמה לשיטה

שלבי הטיפול יישור שיניים פנימי

1.לקיחת מטבעי סיליקון ותיק צילומים אורטודנטי .
2.הרופא ממלא תוכנית טיפול וכל החומר נשלח לחברה בגרמניה .
3.לאחר כחודש הסמכים מגיעים מוכנים להדבקה בצרוף הדמיה ממוחשבת .
4.הרופא מדביק את הסמכים על שינייך .
5.מעקב והמשך הטיפול ע"י הרופא .
6.קיבוע והורדת הסמכים.
7.מעקב וביקורות כשנה לאר סיום הטיפול 

אחרי שקיבלנו חיוך מושלם יש בונוס קטן -  כיוון שהסמכים בעזרתם יישרנו את השיניים עשויים מזהב ניתן לקבלם ולהכין מהם תכשיט אצל הצורף. 

לחץ ובדוק התאמתך ליישור שיניים פנימי

 

 

 
 
 

כל הזכויות שמורות © TIME4SMILE