יישור שיניים לבני נוער בשיטת אינביזליין

תם עידן הברזלים!!! יישור שיניים שקוף ובלתי נראה ייחודי לבני נוער מבית אינביזליין - קשתיות שקופות ונשלפות עם תוצאות מוכחות במחיר שפוי...


מהי שיטת אינוויזליין ליישור שיניים 

שיטת אינויזליין ליישור שיניים היא שיטה ייחודית, אשר מאפשרת יישור שיניים בצורה בלתי נראית לעין לחלוטין. שיטת אינוויזליין עושה שימוש בתחליף ל"קוביות" המסורתיות המוכרות. במקומן, נעשה שימוש במעין גשרים שקופים, אשר מותאמים לשיניים אחת לתקופה. שיטת אינוויזליין ליישור שיניים מסייעת ליישור שיניים מהיר, יעיל ובלתי נראה, תוך שמירה על היגיינת השיניים – מאחר שהגשרים ניתנים להסרה בזמן האוכל וניתן לנקות את השיניים כרגיל.

 

יתרונות שיטת האינוויזליין

 בלתי נראית -  קשתיות מדויקות ובלתי נראות המאפשרות לעבור תהליך של יישור שיניים מבלי שאף אחד יבחין!!!

 פחות כאב - הטיפול עדין מאד, אין פציעות וחתכים ממתכות גסות עקב החומר מהם עשויים הסמכים השקופים

 הגיינית - קשתיות נשלפות בקלות לשטיפה וצחצוח שיניים - קל לשמור על הגיינה ואין ריחות לא נעימים בפה.

 בטיחותית - קשתיות שקופות המאפשרות להמשיך לעסוק בספורט מבלי חשש לפציעה וחתכים.

 ממוחשבת - הטיפול מלווה בהדמיה ממוחשבת ומעקב קפדני אשר מבטיח את הצלחת הטיפול.

חוסכת זמן - אין צורך להגיע למרפאה כל שבועיים לביקורת ומתיחת חוט או בכל פעם שנופלת קוביה - חיסכון גדול של זמן ונסיעות= חסכון בכסף.

 

 

שימוש בשיטת אינוויזיליין במרפאת 

ב-time4smile מבצעים טיפולי יישור שיניים בשיטת אינוויזליין באופן המקצועי ביותר המאפשר לצעירים ולמבוגרים לעבור יישור שיניים יעיל, מהיר ואיכותי, מבלי לפגוע במראה שלהם ותוך שמירה מלאה על בריאות השיניים.

 

ד"ר א

ד"ר אקרמן אלון מוגדר ע"י חברת invisalign  העולמית  כרופא פלטיניום לשימוש בשיטה.  במקביל לעבודתו בארץ מבצע ד"ר אקרמן  טיפולי אורטודנטיה בלונדון ובריטניה וביכולתו לתת מענה למגוון רב של מקרים. כל זאת ועוד על מנת תוכלו לקבל את הטיפול המקצועי ביותר, תוך מעקב קפדני ולתוצאות מושלמות. ניתן להשתמש בשיטת אינוויזליין ליישור שיניים גם לשמירה על השיניים לאחר הטיפול, למניעה של תזוזה חוזרת.

רוצים לבצע יישור שיניים בשיטת אינוויזליין ליישור שיניים? 

 

  

 

כל הזכויות שמורות © TIME4SMILE