הלבנת שינייםהלבנת שיניים טבעית ואקולוגית
קפה, תה, עישון, דיאטה וגיל תורמים לצבע צהוב ולחוסר ברק של החיוך שלנו.  לשמחתנו הם ניתנים להסרה בעזרת הלבנת שיניים המחזיקה עד כ 3 שנים. עמידות הצבע תלויה בהרגלי צריכה שגורמים להכתמה של השיניים כגון, סיגריות, קפה, קולה וכו'
הלבנה זו עושה שימוש בטוח, ללא  אנרגית UV  אלא באור לבן פלזמה בלבד. כמו כן הרגישות פוחתת באופן ניכר או שאינה קיימת כלל בשיטה זאת.לאחר הטיפול במרפאה אנו נותנים לך ערכה ביתית להלבנת שיניים  הכוללת קשתיות מקצועיות, משחת שיניים מיוחדת וחומר הלבנה במתנה לשימור התוצאה בכדי שהשיניים שלכם תשארנה  לבנות ומבריקות ותוכלו להמשיך לחייך

הלבנת שיניים מעולם לא הייתה קלה, נוחה, טבעית  ובריאה יותר עם תוספת של מינראלים טבעיים מים המלח.

פטנט הלבנת השיניים הבלעדי של חברת meodental  מאפשר כיום הלבנת שיניים ארוכת טווח, בטוחה וטבעית המחזיקה מעמד לאורך זמן.
אין תופעות לוואי ורגישויות נהפוך הוא , ההלבנה של  חברת   meodental מחזקת את השן על ידי שימוש במינראלים טבעיים מים המלח בתוספת  סידן  ופלואוריד.
החומר הפעיל הינו חומר אקולוגי,אינו מכיל מתכות מזיקות כגון זהב,כסף או נשורת מתכתית אחרת המצויים במי חמצן רגילים הנמצאים בשוק.
שילוב המינרלים של הים המלח משפר את תהליך הלבנת השיניים על ידי הטיית שיווי המשקל הכימי ובכך תורם לתהליך שחרור חמצן פעיל מבוקר.
הלבנת שיניים יעילה בהורדת כתמים ומבהירה במהירות  את גוון השיניים,כמו כן הוכחה יעילותה  הבלעדית  נגד כתמי אנטיביוטיקה בשן.

.
התוצאה, הלבנה עמוקה של כל שכבות השן בתוך שעה מסיום הטיפול.
 

כל הזכויות שמורות © TIME4SMILE