החשיבות בבחירת רופא

 

 מטרתו של כל טיפול  ליישור שיניים הוא התאמה מלאה של מערכת הפנים, הלסתות והשיניים בתפקוד וכמובן באסתטיקה. באמצעות טיפול נסתר/פנימי  ניתן להגיע לחיוך בריא ויפה לתקן שיניים עקומות או רווח בין השיניים , בעיות שלרוב האוכלוסייה קשה לחיות איתן. 

לאנשים נטייה לחשוב שטיפול אורתודונטי הינו בעל חשיבות אסתטית בלבד אך אין זה נכון, בהרבה מאוד מן המקרים הטיפול הינו בעל חשיבות רפואית. הטיפול יכול לדאוג לבריאות לטווח הארוך של מפרקי השיניים, חניכיים ולסת ואפילו לגרום לכך שהשיניים יהיו קלות יותר לניקוי ובכך למנוע דלקות ובעיות חניכיים בע

 

טיפול אורתודנטי – לכל הגילאים

טיפול אורתודנטי רצוי להתחיל בגמר בקיעת השיניים הקבועות.  לא בכדי  אצל ילדים גיל זה יכול להשתנות, כמובן שניתן לאבחן זאת, רופא לדים יכול לקבוע זאת ע"פ צילום. 
כיום אנשים בכל גיל מחליטים לעשות טיפול אורתודונטי, מחקרים מוכיחים כי חיוך הוא בין הדברים הראשונים המשפיעים על רושם ראשוני, חיוך ושיניים יפות משפרים את התדמית ונותן ביטחון עצמי.  

יישור שיניים למבוגרים הוא טרנד שהתרומם בשנים האחרונות עקב התפתחות התחום והופעתן של  אלטרנטיבות מעולות לטיפולים המסורתיים של גשר בשיניים או פלטה בשיניים.

טיפולים של יישור שיניים שקוף המתבצעים באמצעות סמכים שקופים בלתי נראים ונשלפים של חברת אינויזליין  וטיפולים באמצעות גשר פנימי של חברת אינקוגניטו.

הגורמים לתהליך של יישור שיניים בלתי נראה,
בנוסף לכך שטיפולים אילו מביאים לתוצאה של יישור שיניים בלתי נראה המקל על המטופלים ואינו מפריע להם בשגרת החיים, בל נשכח את הטכנולוגיה המתקדמת בה נעשה שימוש. הדמיה ממוחשבת שנבנית ע"י מערכת מדוייקת יודעת לצפות את תנועות השיניים ונותנת לרופא למטופל כלי מקצועי חשוב.

 

חשיבות בחירת הרופא להצלחת הטיפול

היום כל רופא שיניים ללא התמחות יכול לעסוק באורתודנטיה ע"פ חוק אך הצלחת הטיפול עדיין לא מובטחת ואינה מונעת סיבוכים מיותרים שכמובן היו נמנעים אם הטיפול היה מתבצע ע"י הסמכות ספציפיות, ככל שלרופא יש ניסיון רב יותר ולזכותו נזקפת הצלחה במגוון רב של מקרים יש לו את היכולת לתת מענה רפואי מקצועי ויעיל יותר. דר אקרמן אלון מוגדר ע"י חברת דנטל קוטור, שהיא נציגתה הבלעדית של חברת invisalign   העולמית בארץ, כרופא פלטיניום שהתחיל כ- 200 מקרים חדשים ב2014 בשיטתInvisalign 

**רופא פלטינום - מוגדר כרופא אשר התחיל כ - 50 מקרים חדשים בשנה, הווה אומר, 50 טיפולים .

כל הזכויות שמורות © TIME4SMILE