הזמנים השתנו? ציצים OUT, חיוכים IN.

אז מה באמת התכונה הפיזית הכי מושכת בעיני הגברים? עור הפנים או גוון השיער? עובי השפתיים או צורת הישבן? מידת החזה או רוחב החיוך? מחקר חדש מנפץ את מיתוס הגדול. 

בנות, בואו נודה באמת. שתי אמיתות ליתר דיוק. האחת- שברירת המחדל של גברים היא קודם כל לבחון את הקנקן ולא את מה שיש בו. והשנייה- כשאנחנו פוגשות גברים (ובמיוחד אם הוא שווה..), אנחנו תמיד תוהות לאיזו תכונה פיזית הוא שם לב ואיזה רושם השארנו. רדוד? ברור. אמיתי? לגמרי. כי מה שבטוח הוא שכולנו חוטאות באותן מחשבות,
מהתיכוניסטית שדלוקה על מלך השכבה ועד לאשת הקריירה שאוכלת גברים בלי מלח בחדר הישיבות.

עכשיו נסו לנחש מה התכונה הפיזית הכי מושכת בעיני הגברים. אז לאלו מכן שמיד אמרו "ציצי", יש לנו חדשות: על פי מחקר שהתפרסם בדיילי מייל הבריטי טעיתן בגדול. מסתבר שהרבה לפני עומק המחשוף או גודל החזה שלנו- דווקא העיניים הן התכונה הראשונה ממנה הגברים מתרשמים. ובמקום השני? החיוך. כן, החיוך. מסתבר שהגברים במחקר נמשכו יותר לנשים שהציגו חיוך רחב, ופחות לנשים בעלות נטייה לכווץ שפתיים ולהסתיר את השיניים. רגע, אז איפה החזה אתן שואלות? רק במקום השלישי.

תוצאות המחקר מראות כי ימי הגבר הסטריאוטיפי, זה שלא רואה ממטר שום דבר אחר מציצי, ייתכן ואט אט חולפים להם. גברים תמיד יעניקו חשיבות לחזה האישה, אך כנראה רק לאחר שהספיקו להתרשם מהעיניים ומהחיוך. אז נכון, כל תכונה פיזית חשובה ותמיד נרצה להראות נשיים יותר, אבל מסתבר שכוחו של חיוך כובש (כזה עם שיניים יפות וישרות!) הוא משמעותי משחשבנו. 

ובניגוד למה שרבות מאיתנו חושבות, אורתודונטיה אינה נחלתם של מתבגרים בלבד. קיימים היום פתרונות חדשניים לכל גיל. ובעידן ש-40 זה ה-30 החדש, ו-50 זה ה-40 החדש, יותר ויותר נשים שיכולות להרשות לעצמן להשקיע במראה החיצוני בוחרות קודם כל לטפל בשיניים. הטכנולוגיות החדשות מאפשרות לכל אחת ובכל גיל, ליישר שיניים בשיטות הרבה יותר נעימות מבעבר ובעיקר- מבלי שאף אחד יבחין כי אנחנו עוברות טיפול ליישור שיניים. בין החלופות הפופולאריות לגשר סמכים חיצוני שמוצעות היום נמנות קשתיות שקופות ונשלפות אשר מתאימות לאנשים בעלי יכולת התמדה אשר יכולים להיות עם הקשתיות מרבית שעות היממה או סמכים לינגואליים פנימיים, עדינים, נוחים ובלתי נראים אשר מאפשרים להמשיך באורח החיים ללא הפרעה מיותרת ומתאימים לאנשים עם אורח חיים דינאמי אשר מעדיפים להגיע לרופא אחת לחודש לביקורת. 

אז למרות שגם חיוך מושלם וגם חזה משופר עשויים להוסיף לביטחוננו העצמי, אם את בעלת תקציב מוגבל וצריכה לבחור השנה בין יישור שיניים וחיוך מושלם לבין הגדלת חזה, תזכרי שחיוך זה אופי, ויחד עם העיניים, מהווה את כרטיס הביקור הראשוני שלנו. הציצים יכולים לחכות. או במילים אחרות: פמלה אנדרסון- אאוט. ג'וליה רוברטס- אין!

ולסיום, קבלו את העשירייה הפותחת, מה מושך אותם:
1. עיניים
2. חיוך
3. חזה
4. שיער
5. משקל
6. רגליים
7. לבוש 
8. ישבן
9. גובה
10. עור

כל הזכויות שמורות © TIME4SMILE