גשר שקוף - השיטה השקופה

יישור שיניים שקוף - קשתיות שלא רואים

 

יישור שיניים הוא, כאמור, עניין אסתטי חשוב, אשר עשוי להשפיע על בריאות השיניים, על מראה הפנים, על מבנה הלסת ועוד. אנשים אשר זקוקים ליישור שיניים, חשוב כי יבצעו אותו. ככל שמבצעים יישור שיניים בגיל צעיר יותר, כך התוצאות טובות יותר, אולם ניתן בהחלט לבצע יישור שיניים גם בגיל מבוגר. אלא שבגילאים בוגרים, אנשים רבים נמנעים מיישור שיניים בגלל המראה של השיטה הקלאסית ליישור שיניים, הסמכים והגומיות, אשר יוצרים מראה לא אסטטי ולא נעים לעין. השיטה השקופה נועדה לפתור את הבעיה הזו, ובעיות נוספות שנגרמות מיישור שיניים קלאסי.

 

גשר שקוף - ככה מיישרים היום שיניים

 

השיטה השקופה היא יישור שיניים שנעשה באמצעות גשר שקוף, אשר מורכב על השיניים בצורה המותאמת באופן מיוחד לכל מטופל, ומתחלף אחת לתקופה בהתאם לשינוי שחל במבנה השיניים. הגשר הוא שקוף לחלוטין, וקשה מאד להבחין בו, כך שהוא פותר באופן מלא את בעיית האסטטיקה של יישור שיניים. בנוסף, השיטה השקופה פותרת בעיות נוספות, כמו בעיות היגיינה. בשיטות קלאסיות של יישור שיניים הדבק שבו משתמשים להדבקת הסמכים עלול לגרום נזק לשיניים, מה גם שקשה מאד לצחצח את השיניים ולשמור על היגיינת הפה. לעומת זאת, השיטה השקופה נוחה מאד, מאחר שניתן להסיר את הגשרים השקופים בכל זמן, כך שניתן לאכול בלעדיהם, לצחצח שיניים כרגיל וכן הלאה, מה שתורם לבריאות רבה יותר של השיניים.

 

למה אנשים מעדיפים  יישור שיניים שקוף ?אנשים יעדיפו לעבור יישור שיניים בלתי נראה בגלל הנוחות, הקלות והאסטתיקה. הבחירה בשיטת Invisalign הפך אותה לבחירה הטבעית של למעלה מחצי מיליון בני אדם. למעשה השיטה השקופה העניקה למאות אלפי אנשים את האפשרות לחייך מחדש. כיום אין יותר סיבה להסתובב עם ברזלים. חשוב דעת: לצורך התאמה יש לבצע בדיקה ראשונית (ייעוץ ראשוני ללא חיוב)

 

יתרונותיו של יישור שיניים שקוף

 

 הקשתיות השקופות ניתנות להסרה בזמן האוכל, בזמן צחצוח השיניים ובמקרים מיוחדים.
 כל שבועיים בממוצע מחליפים קשתיות לקשתית חדשה ונמנעים מריחות רעים ושיירי אוכל כמור בגשר המסורתי.
 יש להגיע פעם בתקופה לביקורת במרפאה. ללא מתיחות וללא הידוקים שגורמים לכאבים.
 התוצאות מתקבלות במהרה כמעט מבלי שרגיש.
 הגשר השקוף הוא מוצר אסתטי כך  שאנשים כמעט ואינם מבחינים שאתם עוברים טיפול.
 הטיפול אינו משבש את סגנון החיים, ניתן להמשיך בדיוק באותם ההרגלים.
 אין חוטי מתכת הפוצעים ומציקים.
 ניתן להמשיך ולעשות ספורט ללא חשש.

 

time4smile

 

מרפאת time4smile מאפשרת לכם ליהנות מטיפול מקצועי של יישור שיניים בשיטה השקופה, באמצעות גשר שקוף, תוך התאמה אישית מדויקת למבנה הפה שלכם ולצרכים שלכם, על מנת שתגיעו לתוצאות הטובות ביותר.

 

רוצים לבצע יישור שיניים בשיטה השקופה? בואו ליהנות מן המקצועיות של רופאי השיניים ב-time4smile!

 


 

כל הזכויות שמורות © TIME4SMILE