גשר בשיניים

תשכחו כל מה שאתם זוכרים על יישור שיניים. ברזלים, גשר, רסן ועוד, כל זה שייך לעבר. היום- הטיפול נעשה בנוחות מרבית במהירות וביעילות.

לפני כעשרים שנה כשרצו הורים ליישר את שיני ילדיהם נגשו לטיפול שיניים ארוך ומייגע. היישור שיניים כלל בין השאר אביזרים פנימיים וחיצוניים שגרמו לאי נוחות רבה עבור המטופל\ת, עלות גבוהה וטרטור המטופל\ת.

יישור השיניים התפרס על תקופה ארוכה של אפילו מספר שנים. היה צורך להחליף מספר פעמים את המכשיר לפי מיקום השיניים, נגרם לחץ רב על השיניים וקושי לשמור על ניקיון והיגיינת השיניים. הגרוע מכול היה הפגם האסטטי, המכשירים הפנימיים והחיצוניים היו נראים לעין ופגעו במראה פניהם של המטופלים.

כיום, התנהלות יישור השיניים מתבצע בדרכים חדשניות ומפותחות הרבה יותר, והתוצאות? תוכלו לראות לבד את החיוך הישר המתנוסס על פניהם של ילדיכם.

 

למי מתאים יישור השיניים מסוג זה?

הטיפול המהיר ליישור השיניים מתאים לילדים הנזקקים ליישור שיניים. במתבגרים או במבוגרים שעדין לא עברו את הטיפול הרצוי.

מה לגבי אנשים מבוגרים?

הטיפול מתאים גם למבוגרים שכבר עברו את גיל העשרה.אנשים מבוגרים רבים שעדיין לא הספיקו ליישר את שיניהם, נאלצים להתמודד עם שיניים לא ישרות ולפעמים זה גורם לרגשות קשים כמו: חוסר ביטחון, בושה, הסתרה וכו'. בשביל מה להמשיך לסבול ולהסתיר את החיוך?

בטיפול חדשני, מהיר ומקצועי אתם זוכים במראה חדש, אסטטי וזוהר. זכרו, שיניים עקומות- זהו לא רק בפגם אסתטי אלא גם בפגם שיכול להשפיע על תפקוד הלסת.

ילדים ומבוגרים שהתנסו בטיפול זה, ישמחו לשתף אתכם בטיפול שהפך לחוויה, אין ספק כי החיוך  ילווה אותם לאורך זמן.

 

 

השאר פרטים ונחזור אליך
*
*
*
גשר בשיניים
כל הזכויות שמורות © TIME4SMILE