אורטודנטיה לינגואלית - גשר פנימי

גשר פנימי בלתי נראה


הסוף למראה "ברזלים על השיניים"...מעתה ניתן ליישר שיניים מבלי לפגוע במראה החיצוני. ד"ר אלון אקרמן מוסמך לטפל בשיטת ה INCOGNITO (גשר פנימי לשיניים) באירופה ובישראל.

שיטת הINCOGNITO היא השיטה הלינגואלית (גשר פנימי לשיניים) המתקדמת והפופולארית ביותר באירופה ובעולם בכלל. בשיטה זאת משתמשים בסמכים אשר אינם נראים חיצונית המודבקים על פני שטח השיניים. המיוחד בסמכי ה-INCOGNITO הוא בטכנולוגיה מתקדמת העושה שימוש במיחשוב והדמיה המאפשרים להתאים את הסמכים לכל מטופל באופן אישי. טכנולוגיה זו מאפשרת תוצאות טיפול מדויקות במיוחד, הסמכים קטנים יותר ונוחים למטופל וההסתגלות אליהם מהירה, כמו כן אין הפרעה משמעותית בדיבור ובאכילה.למי שיטת גשר פנימי מתאימה ? 

 השיטה מתאימה לבני נוער ומבוגרים המחפשים פתרון בלתי נראה אפקטיבי ומהיר בשיטה הלינגואלית ניתן לטפל בבני נוער ומבוגרים באותה יעילות כמו במכשור ובסמכים ("ריבועים","קוביות")  אך היתרון הבולט הוא ששיטת INCOGNITO (גשר פנימי לשיניים) מקנה פתרון נוח ובלתי נראה .שיטת גשר פנימי - היתרונות1.הסמכים מודבקים במשטחים הפנימיים של השיניים,המשטחים החיצוניים לא נפגעים מהטיפול כמו בשיטה הרגילה.בשיטה הרגילה:תהליכי הדבקה,ניקוי דבק,הצטברות רובד הגורמים לכתמים ונגעי עששת.

2.בשיטה זאת ניתן לראות את התקדמות הטיפול והתוצאה הסופית והשפעתן על השפתיים והפנים בלי הפרעה של הסמכים.

3.בשיטת ה INCOGNITO הסמכים מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ובהתאמה אישית למטופל ולכן בשיטה זו המטופל אינו ארוך זמן רב יותר מאשר טיפול עם קוביות חיצוניות רגילות,ותוצאות הטיפול טובות באותה מידה.

4.החידוש המשמעותי של השיטה  זו ההכנה המדויקת של המכשור שמאפשרת יצירת סמכים מדויקים וקיצור זמן הטיפול, לנוחות גבוהה יותר למטופל.להפחתה ניכרת להפרעה בדיבור.ליצירת סביבה נוחה יותר לשמירה על היגנה אוראלית ובכך הפחתה בפגיעה בשיניים וחניכיים.

 

בדוק התאמתך ליישור שיניים פנימי

כל הזכויות שמורות © TIME4SMILE